Aranan Kelime
Teklif Talebi
Başvuru İçin Aranan Özellikler
Tüm departmanlarda Consulta çalışanlarında olması beklenen özellikler şu şekilde sıralanabilir;
Profesyoneller için Online Başvuru
Consulta ana faaliyet alanları; Bağımsız Denetim, Vergi Denetim ve Danışmanlığı, Müşavirlik Hizmetleri, Kurumsal Finansman Danışmanlığı, Yönetim Danışmanlığı’dır.
Consulta ile Turquality Yolculuğu
Turquality Programı’nda veya Marka Destek programı kapsamında yer almak sadece alınan teşvikler ve finansal destek açısından değil, şirketlerin kurumsal anlamda gelişmeleri, çalışanların buna paralel olarak kendilerini geliştirmeleri, Turquality ve Marka Destek programı kapsamında bulunan network’e dahil edilmeleri açısından da son derece önemlidir.
Ambrosetti'den Haberler
Haberler
Consulta Web Sayfasını Yeniledi
Consulta; kurumsal web sitesi www.consulta.com.tr’ı yenilikçi bir anlayış, ileri teknoloji bir alt yapı ile güncel trendler ve müşterilerinin eğilim ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 2015 yılının ilk ayında yeniledi.
Consulta Tanıtım Katalogları
Consulta Tanıtım Kataloğu, Türkçe, İngilizce ve İtalyanca olarak düzenlenmiş olup, ilgili dillere ait kitapçıklara aşağıdaki linklerden ulaşabilir, kataloğu indirebilirsiniz.
Consulta, New York Retail's Big Show'da
Consulta, New York Retail's Big Show'da Anasayfa / Consulta, New York Retail's Big Show'da Consulta, New York Retail's Big Show'da Consulta Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirliğin Yönetim Danışmanlığı bölümünün perakende sektöründe uzman danışmanları, Sinan AYDOĞUŞ ve Erkan YAPRAK, Ocak ayında New York’ta katılmış oldukları, perakendenin en büyük show’u olan Retail's Big Show 2015’e ilişkin değerli gözlem ve deneyimlerini bizlerle paylaştılar. Ulusal Perakende Federasyonun düzenlediği Retail's Big Show her sene dünyanın en büyük perakende organizasyonuna ev sahipliği yapıyor. 2015 yılında da 85 ülkeden, 34 binin üzerinde katılımcı, perakendenin büyük showuna katılmak için New York’a geldi.
Consulta, Software AG Malezya Satış Toplantısında
Consulta Yönetim Danışmanlığı şirketinin partner ve danışmanları, danışmanlık eğitim ve uygulama ortakları olan Software AG’nin Malezya’da gerçekleşen yıllık satış toplantısına katıldılar. Consulta, 2013 yılında gerçekleşen Software AG yıllık satış toplantısında, ARIS partner of the Year 2013 (2013’ün ARIS Ortağı) ödülünü kazanmıştı. Software AG’nin her sene farklı ülkelerde düzenlediği SKO Sales Kick Off toplantısı, satış ekiplerinin ve partnerların bir sonraki yılın satış stratejileri ve odakları hakkında gerçekleşen konuşmaları dinleme fırsatı buldıukları ve dünyanın her yerinden Software AG partnerlarının satış öngörüleri hakkında bilgi edindikleri ve sahada çalışan tüm iş ortaklarına networking imkanı sağlayan bir toplantıdır.
Consulta, Software AG Malezya Satış Toplantısında
Consulta Yönetim Danışmanlığı şirketinin Partner ve danışmanları danışmanlık eğitim ve uygulama ortakları olan Software AG’nin Malezya’da gerçekleşen yıllık satış toplantısına katıldılar. 2013 yılında gerçekleşen Software AG yıllık satış toplantısında Consulta, ARIS partner of the Year 2013 (2013’ün ARIS Ortağı) ödülünü kazanmıştı. Software AG’nin her sene farklı ülkelerde düzenlediği SKO (Sales Kick Off) toplantısı, satış ekipleri ve partnerların bir sonraki yılın satış stratejileri ve odakları hakkında gerçekleşen konuşmaları dinleme fırsatı buldukları ve dünyanın her yerinden Software AG partnerlarının satış öngörüleri hakkında bilgi edindikleri ve sahada çalışan tüm iş ortaklarına networking imkanı sağlayan bir toplantıdır.
Gündemdeki Konular
Consulta faaliyet gösterdiği alanlarda, güncel konular ile ilgili röportaj, makale, analiz ve raporlar hazırlamakta; müşterilerine değer katacak bilgi, deneyim ve yol haritalarını bu alanda paylaşmaktadır.