Aranan Kelime
Teklif Talebi
Consulta, İsviçre Merkezli, İş Zekası ve Performans Yönetim Şirketi Board’un Türkiye Temsilcisi Oldu!
İstanbul, Türkiye [Mayıs, 2016] – Consulta, Merkezi İsviçre olan, Uluslararası İş Zekası ve Performans Yönetim Şirketi BOARD'un Türkiye Temsilcisi oldu. Consulta Yönetim Danışmanlığı, müşterilerine sunduğu danışmanlık hizmetleri kapsamına stratejik planlama ve entegre performans yönetiminin teknolojik olarak uygulamalarını içeren BOARD İş Zekası ve Performans Yönetimi yazılımını ekledi. BOARD, Strateji haritası oluşturma, stratejileri belirleme, Kurumsal Karne (Balanced Scorecard) yaklaşımı ile kurum ve birim KPI’larının belirlenmesi, iş zekası, iş planlarının yapılması ve bütçe ile entegre edilmesi, bireysel performans sisteminin tanımlanması gibi bir çok bileşeni tek bir üründe topluyor.
İş Süreçleri Yönetimi Konferansı Consulta Sponsorluğu ile gerçekleşti
Consulta Yönetim Danışmanlığı bu yıl iş ortaklarından Software AG ile birlikte İş Süreçleri Yönetimi Konferansı etkinliğine sponsor oldu. Konferans Konuşmacıları arasında bulunan Yönetim danışmanlığı süreç mükemmelliği danışmanlarından Cenker Civelek ‘Dijital Dönüşümde Süreç Yönetimi Vizyonu” başlıklı konuşmasını gerçekleştirdi.
Consulta ve Software AG Sponsorluğu ile ARIS User Day Dijital Dünyanın kapılarını sektöre özgü anahtarlarla kullanıcılara sundu
Her sene EMEA ülkelerinde gerçekleştirilen ARIS User Day etkinliklerinin Türkiye ayağı,31 Mayıs 2016 tarihinde İstanbul Conrad Otel’de gerçekleştirildi. Consulta Yönetim Danışmanlığı ile Sofware AG Türkiye’nin ev sahipliği yaptığı etkinlik duyurusunda ilk göze çarpan ‘Dijital Dönüşüm Kavramının her sektörde aynı mıdır?’ Sorusuna cevap verirken sektöre özgü Dijital çözüm önerilerine değinildi. Yapılan sunumların ilk kısmında müşteri odaklı bir yol izlenirken ikinci kısımda iş performansını en iyi hale getirmek için bir çözüm başlığı altında GRC kuşağı ile ilgili bilgiler verildi.
Board Performans Yönetimi ve İş Zekası Sistemi, Consulta Danışmanlığı ile Türkiye'de!
Performans Yönetimi ve İş Zekası’nın Yeni Dünyası Tek Ürün, Tek Vizyon, Tek Teknoloji BOARD, dünya genelinde 3.000’den fazla müşterisi bulunan, 100’den fazla iş ortağı olan ve 1.000’den fazla eğitimli danışmanı bulunan uluslar arası yazılım şirketidir.
Techinside Software AG ve Consulta ile Innovation Tour etkinliğini değerlendirdi
İstanbul’da düzenlenen Innovation Tour etkinliğinde, Software AG Genel Müdürü Ebru Kılıç Eker ve hemen sonrasında şirketin iş ortaklarından Consulta Danışmanlık Yönetici Ortağı Tolga Acarlı ile, her iki şirketinde, 2017 yılı faaliyetlerini ve 2018 hedeflerini değerlendirildi.
26. Kalite Kongresinde Consulta Yönetim Danışmanlığı Olarak Yerimizi Aldık

Consulta Yönetim Danışmanlığı olarak 21-22 Kasım tarihlerinde Kalder'in organize ettiği Zorlu PSM'de gerçekleşen  26. Kalite Kongresinde yer aldık. Organizasyon katılımcıları ile Dijital Dönüşüm, Süreç Bakış Açısı ile Kalite Yönetimi, Yönetim Raporlamasi ve İş Zekasi, Operasyonel Mükemmellik gibi konularda görüşmeler sağlandı.

Consulta Araştırma

Detaylar İçin Tıklayınız.

Kayıt için research@consulta.com.tr