Aranan Kelime
Teklif Talebi
Consulta Grup Şirketleri Faaliyetleri
Consulta Grup 33 yıllık mesleki tecrübesi ile ulusal ve uluslarrası alanda örgütlenmiş hizmet ağı ile her sektörde faaliyet gösteren müşteri portföyü ile sektöründe öncü kuruluşlardandır. Mesleğimizin farklı alanlarında alt yapısını oluşturmuş ve gerekli bilgi ve tecrübe prikimini kazanmış personeli ile faaliyet alanlarına göre beş ayrı bağımsız kuruluş halinde örgütlenmiş grubumuz mesleki güç birliğini yıllarca baylaşarak sizlerin stratejik çözüm ortağı olmuştur. Grubun Tüm Şirketleri, Kore Şehitleri Caddesi üsteğmen Mehmet Gönenç Sokak No: 3 Zincirlikuyu ŞİŞİLİ/İSTANBUL adresinde mesleğimizin ihtiyaçları kapsamında inşa edilmiş 9 katlı kendi binasında hizmet vermektedir.
Consulta Grup Şirketleri Faaliyetleri
Consulta Grup 33 yıllık mesleki tecrübesi ile ulusal ve uluslararası alanda örgütlenmiş hizmet ağı ile her sektörde faaliyet gösteren müşteri portföyü ile sektöründe öncü kuruluşlardandır.
Turquality Destekleri
Tanıtım, Reklam ve Pazarlama Faaliyetlerinin Desteklenmesi, Yurtdışı Birimlere İlişkin Giderlerin Desteklenmesi, Franchise destekleri, Kurumsal Danışmanlık Destekleri, Lokasyon araştırması, hukuk ve belediye, vb. giderlere ilişkin destekler, Çevre, kalite ve insan sağlığına yönelik alınan sertifikasyonlara ilişkin destekler, Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım ve Marka Tescil Harcamalarının Desteklenmesi, Moda/Endüstriyel Ürün Tasarımcısı ile Aşçı/Şef Giderlerinin Desteklenmesi.