Aranan Kelime
Teklif Talebi
Eğitim

İşletmelerin başarısı, etkin finansal yönetim ve kontrol ortamıyla yakından ilişkilidir. Karşılaşılan yoğun rekabet, kanunlar, mevzuat ve hızla değişen iş yaklaşımları, şirketleri kurumsal hedeflerine ulaşmalarında zorlayabilmektedir. Günümüzün hızla değişen dünyasında şirketler, çalışanlarını mesleki eğitimlere göndererek hem çalışanlarına, hem de şirketlerine yatırım yapmaktadırlar.

Consulta Business Training'de eğitimler, genel katılıma açık seminerler ve şirkete özel eğitimler şeklinde organize edilmektedir. Gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip edip, işletmeye entegrasyonunu sağlayabilmek için "Consulta Bilgilendirme Seminerleri" de düzenlenmektedir. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen eğitim çözümlerimizi inceleyiniz.

Yeni TTK Bilgilendirme Semineri 20 Ocak 2012 Conrad İstanbul Hotel

 

Merhaba,

1 Temmuz 2012’de yürürlüğe girecek olan "Yeni Türk Ticaret Kanunu’nu ticari ve mali hayatımızda getirdiği yenilikleri içeren seminerimiz" 20 Ocak 2012 Cuma günü İstanbul Conrad Hotelde farklı sektörlere mensup  iki yüze yakın katılımcının karşılıklı soru ve çözüme yönelik bilgi alışverişine dayalı olarak "CONSULTA BUSINESS TRAINING" organizasyonu ile yüksek bir verimlilikle gerçekleşmiştir.

Seminerde Yeni TTK’yı farklı perspektiflerden inceleyerek, uyum sürecinde şirketlerin yapmaları gereken değişiklikleri ve nasıl bir yol izleneceği ile ilgili görüşlerimizi katılımcılara aktarılmış olup kendilerine ;

Resim Galerisi

Seminer İçeriğine ait:

Yeni TTK’ya  genel bakış,
Yeni TTK‘nın ticari işletme ve şirketler  hukukuna getirdiği yenilikler,
Yeni TTK‘nın şirketlerin muhasebe, denetim ve kurumsal yönetim  sisteminde meydana  getirdiği yapısal değişiklikler,
Yeni TTK‘ya uyum süreci ve yol haritası,
Yeni TTK‘nın soru cevap yoluyla genel değerlendirilmesi konulu yıllarca mesleki konularda yayınladığımız CONSULTA BİLGİLENDİRME SERİSİNE ait beş adet konu hakkında güncel bilgileri içeren kitapçıkların yanı sıra tüm katılımcılara, "CONSULTA BUSINESS TRAINING - 6102 SAYILI TTK- BİLGİLENDİRME SEMİNER KATILIM BELGESİ" verilmiştir.
 
Mesleğimizle ilgili güncel konularda "CONSULTA BUSINESS TRAINING " tarafından verilen eğitimler devam edecek olup yeni seminerler hakkında bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Yeni " BİLGİLENDİRME SEMİNERLERİNDE"  görüşmek üzere seminere katılanlara katkılarından dolayı teşekkür ederiz.