Aranan Kelime
Teklif Talebi
Müşavirlik Hizmetleri (Outsourcing)
Consulta' nın Müşavirlik (Outsourcing) Hizmetlerini sunarken temel yaklaşımı,
Kurumsal Finansman Danışmanlığı
Kurumsal Finansman Danışmanlığı Bölümü konusunda uzman ekibi ve geniş tecrübesi ile vergi ve mali hukuk danışmanlığının yanı sıra şirket satış ve alım işlemlerinden, sermaye yaratma, değerleme ve durum tespit çalışmalarına kadar geniş bir kapsamda müşterilerine hizmet sunmaktadır.
Eğitim

İşletmelerin başarısı, etkin finansal yönetim ve kontrol ortamıyla yakından ilişkilidir. Karşılaşılan yoğun rekabet, kanunlar, mevzuat ve hızla değişen iş yaklaşımları, şirketleri kurumsal hedeflerine ulaşmalarında zorlayabilmektedir. Günümüzün hızla değişen dünyasında şirketler, çalışanlarını mesleki eğitimlere göndererek hem çalışanlarına, hem de şirketlerine yatırım yapmaktadırlar.

Consulta Business Training'de eğitimler, genel katılıma açık seminerler ve şirkete özel eğitimler şeklinde organize edilmektedir. Gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip edip, işletmeye entegrasyonunu sağlayabilmek için "Consulta Bilgilendirme Seminerleri" de düzenlenmektedir. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen eğitim çözümlerimizi inceleyiniz.

Consulta Calışanı Olmanın Gururu

Consultatecrübe ve bilgi birikimini alanlarında uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla bütünleştirerek dürüst ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden sektöründe saygın ve öncü bir kurum olmanın sorumluluğu ve bilinciyle hizmet vermektedir.

Consulta'nın Ortakları, Danışmanları ve Çalışanları; profesyonel bir takım oluştururlar ve Consulta'nın kültürel değerlerini çalışmalarına yansıtırlar. Müşterilerinin faaliyetlerine ve ihtiyaçlarına odaklanırken, kanunlardaki en son gelişmeleri, sektörel ve küresel trendleri düzenli olarak takip ederler.

Hakkımızda

Consulta, 1989 yılından bu yana, kurumların stratejik çözüm ortağı olarak, Bağımsız Denetim, Vergi Denetimi, Mali Müşavirlik, Yönetim Danışmanlığı ve Kurumsal Finans Danışmanlığı alanlarında beş ayrı şirket şeklinde örgütlenmiş ve alanlarında uzmanlaşmış profesyonel ekibi ile birlikte kendi merkez binasında hizmet sunmaktadır. Ayrıca 2011 yılında faaliyetlerini başlatan Consulta Business Training ile birlikte, kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarını giderici eğitim, seminer ve konferanslarla bütünsel faaliyetlerde bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana Consulta, hedeflediği sektör ve konularda, güçlü ve güvenilir bir referans olmaya özen ve önem göstermiş olup bünyesinde bulundurduğu yetenekli fikir liderleriyle, sahip olduğu tecrübeler ve global uygulamaların desteği sayesinde, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayıcı çözümler sunmaktadır.

Yetenek ve bilginin  doğru zamanda ihtiyaç sahipleri ile buluşmasının öneminin farkındayız. Bu nedenle başarının salt bilgi ile değil, öncelikli olarak ihtiyaçların doğru tespit edilmesi ile sağlanabileceğini bilmekteyiz. Dolayısıyla Consulta olarak önem verdiğimiz alan; şahıs ve kurumsal işletmeler hangi alanda bizden hizmet alacaklarsa, ihtiyaç ve gereksinimlerini şeffaf bir şekilde tespit etmek, ardından kurduğumuz açık iletişimle güven sağlamak, zaman planlaması yapılmış net hedefler belirlemek ve tarafların süreç boyunca karşılaşabilecekleri değişimlerde onların yanında bulunarak esnekçe ihtiyaçlarına uyum sağlamak, önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.

Consulta, INAA Group’un (International Network of Accounts and Auditors) Türkiye’deki tek temsilcisi ve Ortadoğu sorumlusudur. INAA Group, 54 ülkede 68’den fazla firma ile örgütlenmiş, 2014 yılında dünya çapında top 30 Denetim ve Vergi İletişim Ağı arasında konumlanmış, uluslararası bağımsız denetim ve vergi danışmanlığı hizmeti sunan en etkin profesyonel ağlardan biri olarak kabul edilmektedir. Consulta, dünyanın tüm ülkelerinden benzer iş deneyimlerini paylaşabilme, uluslar arası kaynaklara erişebilme ve hizmet verebilme imkanı ile her sektörde güncel ihtiyaçlara çözüm olabilmektedir.

Consulta aynı zamanda global bir düşünce kuruluşu ve yönetim danışmanlığı firması olan, Dünya’da 20’ye yakın ülkede var olan The European House Ambrosetti’nin Türkiye’deki tek temsilcisidir. Ambrosetti 2014’de Dünya çapındaki en başarılı Think Tankler arasında, Avrupa’da dördüncü, dünya sıralamasında on altıncı olarak konumlanmıştır. Ambrosetti, üst düzey yöneticilere eğitim vermenin yanı sıra devlet başkanları, nobel sahipleri, dünyaca ünlü iş adamları için düzenlediği, Intelligence on the World, Europe and Italy, CEO Club gibi seminer ve konferanslarla tanınmaktadır.

Adabas-Natural, ARIS, Alfabet, Apama, Terracotta ve webmethods ürün ailelerinin rehberliğinde, bugün 14 farklı pazar kategorisinde dünya lideri konumunda olan Software AG ile Süreç Modelleme ve Analiz Aracı olan “ARIS”’in Türkiye’deki danışmanlık, eğitim ve uygulama ortağıdır.

Consulta, şahıs işletmelerinden kurumsal şirketlere, uluslararası şirketlerden holdinglere kadar farklı sektörlerde geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Consulta, geçmişinden bugüne portföyüne her sene yeni müşteriler ekleyerek, tüm küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere aynı kalitede hizmet anlayışını sunmaktadır. Consulta'nın son yıllardaki hızlı büyümesi, sunduğu hizmetin kalitesine, giderek artan dinamik ve rekabetçi pazarda başarılarını büyüyerek sürdüren müşterilerimize olumlu yönde yansımaktadır.

INAA Group

Consulta dünyada 48 ülkede örgütlenmiş uluslar arası denetim kuruluşu olan INAA GROUP'un (International Network of Accountants and Auditors) Türkiye'deki tek temsilcisi ve Ortadoğu sorumlusudur. INAA GROUP organizasyonu 48 ülkede 67 firma tarafından temsil edilmektedir ve bu sayı sürekli artmaktadır.

INAA GROUP'un temel felsefesi üyesi olan şirketlerin müşterilerine Bağımsız Denetim, Vergi, Kurumsal Finansman ve Yönetim Danışmanlığı alanlarında küresel bir hizmet sunabilmektedir. Bunu gerçekleştirebilmek için üye firmalar sıkı bir işbirliği içinde çalışmaktadırlar.

Consulta, bünyesinde barındırdığı uluslar arası tecrübeye sahip uzmanları ve tüm dünyaya yayılmış ağa sahip INAA GROUP'un ülke temsilcileri ile birlikte, ilgili ülkenin kanunları çerçevesinde uzmanlık gerektiren mesleki konularda bilgi ve iş gücü paylaşımı ile müşterilerimizin hangi ülkede faaliyet gösterdiklerine bakılmaksızın gittikleri ülkede de kendi vatanlarında aldıkları hizmet kalitesini kendilerine sunmaktadır.

Consulta ve INAA GROUP, farklı ülke ve farklı sektörlerdeki bilgi ve becerilerini uluslar arası iş dünyası kapsamında bir araya getirerek, farklı iş alanlarında müşterilerine hizmet verirken, tüm dünya ekonomi ve finans çevresinde kabul gören mesleki raporları da düzenlemektedir.

Consulta, müşterilerine sunduğu hizmetlerin 'Consulta ve INAA Kalite Standartları'na uygun, sürekli ve tutarlı olarak yüksek düzeyde olmasını sağlamaktadır. Bu ana felsefe Kalite Güvence Sistemimizin uluslar arası standartlarına uygun şekilde yapılmasında ve müşterilerimizin hızla değişen ve gelişen global ekonomiye uyum sağlamasında avantaj sağlamaktadır.

Eğitim Hizmeti İçin Başvuru
Mesleğimizi eğitimleri veren şirketimiz Consulta Yönetim Danışmanlık Limited Şirketidir. Sizleri ilgilendiren Mesleki Konularda sizlerden gelecek özel eğitim taleplerine göre özel eğitim programları organize edilerek eğitim hizmeti verilmektedir
Consulta Hakkında
Consulta Grup Şirketleri, hizmet alanlarına göre kurumsal yapılanmasını oluşturmuş beş kurumdan oluşmaktadır.
Consulta Çalışanın Hedefi

Consulta Çalışanı;

Consulta, şahıs işletmelerinden kurumsal şirketlere, uluslararası şirketlerden holdinglere kadar farklı sektörlerde geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

Bu kapsamda Müşterilerine planlanmış zaman diliminde en iyi kalitede, kendi şartlarına uyan, etkili ve kişisel hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Consulta'nın son yıllardaki hızlı büyümesi, sunduğu hizmetin kalitesine, giderek artan dinamik ve rekabetçi pazarda başarılarını büyüyerek sürdüren müşterilerimize olumlu yönde yansımaktadır.
Sertifikalı Yetkilerimiz
Consulta Grup Şirketleri, hizmet alanlarına göre kurumsal yapılanmasını oluşturmuş beş adet kuruluştan oluşmaktadır