Aranan Kelime
Teklif Talebi
Yabancı Sermaye Kuruluş İşlemleri Hizmetleri
•Yabancı sermaye mevzuatına uygun olarak Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcılar için TTK hükümlerine uygun olarak şirket kuruluş işlemlerinin yapılması ve gerekli diğer izin başvurularının yapılması,
Transfer Fiyatlandırması / Örtülü Sermaye
Transfer fiyatlandırması ilişkili kurumlar tarafından, malların satışı, hizmetlerin sağlanması veya fikri mülkiyetin aktarımı gibi aralarındaki muamelelerle ilgili oluşturulan fiyatlandırma düzenlemeleridir.
Basın odası

Consulta Grup 1989 yılından bu yana mesleki tecrübesi ile ulusal ve uluslararası alanda örgütlenmiş hizmet ağı sayesinde her sektörde faaliyet gösteren müşteri portföyü ile sektöründe öncü kuruluşlardandır.

Mesleğimizin farklı alanlarında alt yapısını oluşturmuş ve gerekli bilgi ve tecrübe birikimini kazanmış personeli ile faaliyet alanlarına göre beş ayrı bağımsız kuruluş halinde örgütlenmiş grubumuz mesleki güç birliğini yıllarca baylaşarak sizlerin stratejik çözüm ortağı olmuştur.

Grubun Tüm Şirketleri, Kore Şehitleri Caddesi Üsteğmen Mehmet Gönenç Sokak No: 3 Zincirlikuyu   ŞİŞİLİ / İSTANBUL  adresinde mesleğimizin ihtiyaçları kapsamında inşa edilmiş 9 katlı  kendi binasında hizmet vermektedir.

Yabancı sermayenin Türk Ekonomisine katkı sağlama noktasında hem Türk hem de Yabancı Yatırımcıya mesleki anlamda her türlü hizmeti edindiği tecrübelerle birleştirerek veren Consulta Grup, Uluslararası Finans Alanında  her türlü rapor ve görüşleri kabul görmüş bir Şirketi olarak  Türk Ekonomisine katkı sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

UFRS Raporlaması
Kurumsal Raporlama, finansal ve finansal olmayan bilgilerin birlikte raporlanmasından oluşur. Şirket yöneticileri de işletme için karar verirken, finansal bilgilerin yanı sıra, markanız, pazar payı, müşteri memnuniyeti ve insan sermayesini karar verme aşamasında değerleme ölçüsü olarak ele almaktadırlar.