Eğitim Hizmeti İçin Başvuru
Mesleğimizi eğitimleri veren şirketimiz Consulta Yönetim Danışmanlık Limited Şirketidir. Sizleri ilgilendiren Mesleki Konularda sizlerden gelecek özel eğitim taleplerine göre özel eğitim programları organize edilerek eğitim hizmeti verilmektedir

Consulta Business Training, bünyesinde bulundurduğu ve sürekli birlikte çalıştığı akademisyen, profesyonel kadrosu ve ağ ile şirketlerin ve gelişen ekonomimizin ihtiyaçlarını doğru tespit etmekte ve firmalara özel eğitim çözümleri gerçekleştirmektedir. Kendimizi farklılaştırdığımız alan, akademisyen, profesyonel ve Consulta’nın farklı disiplinlerini içeren kadrosunun bilgi ve tecrübelerini birleştirerek, en etkin ortamlarda, kendi eğitim salonumuzda veya müşterilerimizin belirlediği lokasyonlarda, eğitimleri etkili şekilde sunmaktır.

Bu amaçla sizlerle görüşerek, ihtiyaç duyduğunuz eğitim başlıkları için, şirketinizin beklentilerini karşılamaya yönelik özel eğitim planları hazırlamaktayız. Ya da dilerseniz çalışanlarınız ve kendinizin katılabileceği Sınıf-içi eğitim programları organize etmekteyiz.

Sunduğumuz eğitim başlıklarının dışında, sizlerden gelecek farklı konular için de kapsamlı araştırma yaparak, gereksinim duyduğunuz alanlardaki bilgi ve deneyim boşluğunu doldurmayı hedefliyoruz.

Kayıt olmak istediğiniz eğitim programı için info@consultabt.com adresine kayıt bırakabilirsiniz.
Size iletilen Eğitim Başvuru Formunu doldurmanızın ardından, Sınıf içi eğitim programları için ön kaydınız alınmış olmaktadır. Kurumsal Eğitim ihtiyaçlarınız için 0212 347 34 00 ya da info@consultabt.com adresinden, bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğitim takvimimizi ve eğitim içeriklerini takip etmek için www.consultabt.com adresini inceleyebilir ve duyurulardan haberdar olmak için üyelik oluşturabilirsiniz. Bilgi için tıklayın